Glaistymas ir dažymas

Sienų glaistymas ir dažymas su UAB „Asmata“: kurdami grožį kiekviename brūkšnyje.

Pasirinkdami UAB „Asmata“ sienų glaistymo ir dažymo paslaugas, jūs ne tik atnaujinate sienas, bet ir transformuojate savo erdvę, suteikdami jai naują gyvybę ir spalvą. Mūsų ekspertai, naudodami tik aukščiausios kokybės medžiagas ir naujausias technologijas, garantuoja, kad kiekvienas projektas ne tik atnaujins, bet ir praturtins jūsų erdvę, suteikiant jai ilgalaikę vertę ir atitinkant jūsų estetinius bei funkcinius poreikius.

 
Mūsų teikiamos paslaugos:
  • Profesionalus glaistymas ir dažymas: Mūsų darbai garantuoja lygų, tolygų ir ilgaamžį paviršių, idealiai paruoštą galutiniai apdailai.
  • Sienų ir lubų apdailos sprendimas: Siūlome pilną spektrą apdailos paslaugų, pritaikytų pagal jūsų unikalius pageidavimus ir erdvės ypatybes.
 
Kodėl UAB „Asmata“ yra teisingas pasirinkimas?
  • Visapusiškas aptarnavimas: Nuo pirmosios konsultacijos iki pilno projekto įgyvendinimo, mes pasirūpinsime viskuo, kad jūs galėtumėte mėgautis sklandžiu procesu.
  • Asmeninis dėmesys kiekvienam klientui: Suprantame, kad kiekvienas projektas yra unikalus, todėl mes kruopščiai išklausome ir įgyvendiname kiekvieną jūsų pageidavimą.
  • Neprilygstama kokybė: Mūsų ilgametė patirtis ir įsipareigojimas aukščiausiems standartams užtikrina, kad kiekvienas mūsų atliktas darbas būtų išskirtinis.
 
Pradėkime kurti jūsų svajonių erdvę!

Ar esate pasiruošę atnaujinti savo namus ar biurą? Ar turite viziją, kurią norite paversti realybe? Užpildykite formą šalia ir leiskite mums tapti dalimi jūsų kūrybinės kelionės. Susisiekę aptarsime, kaip galime prisidėti prie jūsų erdvės atnaujinimo ir įkvėpimo.

Renkantis UAB „Asmata“, pasirenkate ne tik kokybiškas glaistymo ir dažymo paslaugas, bet ir partnerį, kuris supranta jūsų poreikius ir svajones. Kartu mes galime sukurti erdvę, kurioje kiekviena detalė atspindi jūsų asmenybę ir gyvenimo būdą.

Susisiekite su mumis ir rasime geriausia sprendimą Jums!
Dažnai užduodami klausimai apie sienų glaistymą ir dažymą

Gruntavimas, pašalinių objektų panaikinimas.

Nuo 1 iki 6 savaičių priklausomai nuo objekto dydžio.

 

Glaistymas nėra skirtas sienų lyginimui. Priklausomai nuo galutinės apdailos, glaisto kiekis dažniausiai buną 2-4 sluoksniai.

 

Ore džiūstantis polimerinis glaistas – tinka tinkuotiems, betono ar gipso kartono paviršiams glaistyti.

Chemiškai besirišantis (kietėjantis) gipsinis glaistas – tinka tinkuotiems ar gipso kartono paviršiams glaistyti.

Cementinis glaistas – juo glaistomos tik cementinės plokštės, jis tinkamas naudoti ypač drėgnose patalpose, pavyzdžiui, baseinuose.

Glaistymas tik vertikaliai ar horizontaliai. Per daug arba per mažai paliekama glaisto ant sienos traukiant su glaistykle.

Šlifavimas, Gruntavimas. Šlifuoti reikėtų su 150/180 popieriumi ir kempinėlėmis.

 

Dažų skiedimas daugiau nei leidžia gamintojas, netinkamas volelio naudojimas, perdideli sluoksniai dažų.

Valyti ne per smarkiai (švelniai) ir ne naudoti šiurkščių priemonių, nes bus nuvalyta dažymo struktūrą.

Pakonsultuosime ir padėsime visais iškilusiais klausimais!