Kaip mes dirbame

01. SĄMATOS SUDARYMAS

Jokių siurprizų, kai kalbama apie pinigus! Išklausyti ir išgirsti klientą = kartu priimti geriausius sprendimus. Tik detaliai išsiaiškinę visus poreikius ir sutarę dėl darbų apimčių, medžiagų bei kitų sąnaudų, parengiame ir klientui pateikiame išsamią suplanuotų darbų sąmatą.

02. DARBŲ ORGANIZAVIMAS

Step by step į galutinį tikslą. Turėdami patikimą ir patyrusią darbuotojų komandą, darbus nuo pradžios iki pabaigos organizuojame sklandžiai ir operatyviai. Nuolatinis ryšys su klientu viso proceso metu leidžia džiaugtis norimu rezultatu, išvengti klaidų ar vienpusiškų sprendimų.

03. DARBŲ EIGA

  • Suderintos darbų apimtys ir terminai
  • Patvirtinta detali sąmata
  • Medžiagų užsakymas
  • Tikslus darbų grafikas
  • Kruopštus ir kokybiški darbai, kuriems suteikiama 5 metų garantija

04. MEDŽIAGŲ TIEKIMAS

Pagal kliento pageidavimus darbus galime atlikti tiek su užsakovo medžiagomis, tiek jų užsakymu bei tiekimu galime pasirūpinti patys. Bendradarbiaujame su visų žinomų statybinių medžiagų ženklų atstovais visoje Lietuvoje ir galime klientui pasiūlyti geriausius variantus už konkurencingą kainą.

SUSISIEKITE SU MUMIS


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo politikoje.